FİLTRE
Özellik Filtreleme
Renk Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Voleybol Malzemeleri ve Fiyatları

  Voleybol Malzemeleri kategorimizde; kalite standartları ile evrenselleşen spor markaları Nike, Adidas, Joma, Mizuno, Wilson, Delta, Molten veTechsport dâhil olmak üzere, pek çok markanın yeni sezon ve gelişmiş teknolojileri kullanarak tasarladığı Voleybol Malzemelerine ve Fiyatlarına ulaşabilirsiniz.

  Voleybol dizlik modelleri, voleybol seti ve voleybol topları gibi ürün gruplarının yer aldığı Kaliteli Voleybol Malzemelerini kategorimizden inceleyebilirsiniz. Spor ve antrenmanlarınız esnasında konforu sağlamak ve performansınızı arttırmak amacıyla kullanmanız için üretilen Kullanışlı Voleybol Malzemelerinde, ihtiyacınız olan ürünü bulabileceksiniz.

  Voleybol Malzemeleri ve Voleybol dizlikleri gibi en çok gereksinim duyulan Sporcu Voleybol Malzemeleri; polyester, pamuk ve spandex, blend yani yüksek esnekliğe sahip sentetik elyaftan üretilmiştir. Bu özel karışım kombinasyonu sayesinde uzun süreli kullanıma uygun materyaller sayesinde içerisindeki özel minderli pedleri ile ideal boyutlarda tasarlanan Dayanıklı Voleybol Malzemeleri, diz eklemi için maksimum koruma sağlamaktadır.

  Kadın ve Unisex cinsiyet gruplarında üretilen Voleybol Malzemeleri; ilgili spor branşlarına uygun teknik özelliklerle üretilen, amatör ve profesyonel sporcular için tasarlanmıştır. Seçili ürünlerde uygulanan İndirimli Fiyat Fırsatlarından da sitemizi takip ederek yararlanabileceksiniz.

  En çok tanınan, evrensel Voleybol markalarından Mikasa, voleybol topu modelleri Uluslararası Resmi Müsabakalarda kullanılan topların başında gelmektedir. Uluslararası voleybol müsabakalarda oynanabilmesi içi FIVB standartlarında olması gereklidir. Mikasa voleybol top modelleri, sentetik deriden yapılmış ve el dikişiyle dikilmektedir. Korayspor, global kalite standartlarında mağazacılık ve hizmet prensiplerini ilke edinmiştir.

  ProfesyonelVoleybol Malzemeleri; Performans arttırıcı yeni nesil bir voleybol topu markaları; dünyada tanınmış birçok markanın kontrollü temaslar sağlayan dokulara sahip, dış mekanlarda kullanıma uygun, birinci sınıf malzemeden üretilmiş ve yüksek kalite standartlarına uygun, 5 numara voleybol top modellerini korayspor.com online mağazamızdan göz atabilirsiniz. Korayspor, sattığı markaların yetkili satıcısıdır.

  Türkiye'nin ilk spor online alışveriş sitesi Korayspor.com üzerinden, sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Ancak sipariş esnasında paylaşacağınız kişisel bilgilerin korunması için üyelik talep etmekteyiz.

  Ayrıca; 08:30 - 19:30 saatleri arasında, 0850 520 02 05 numaramız ile irtibat kurarak ilgili temsilcilerimiz yardımı ile de sipariş oluşturabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile yapılan kargo gönderimleri, alışveriş tutarınıza bakmaksızın tarafımızca karşılanmaktadır. Tüm siparişlerinizde “Ücretsiz Kargo” avantajımızdan yararlanabileceksiniz.

  daha fazla gösterdaha az göster