FİLTRE
Özellik Filtreleme
Marka Bilgi
Yükleniyor..
Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Spor Dalı Bilgi
Yükleniyor..
Yaş Grubu Bilgi
Yükleniyor..
Çocuk Cinsiyet Bilgi
Yükleniyor..
Beden Bilgi
Yükleniyor..
Fiyat Aralığı Bilgi
Yükleniyor..
SEÇİMLER
0 Ürün
0 Product

  Aradığınız kriterlereuygun ürün bulunamadı.

  Anasayfaya Dön

  Çocuk Basketbol

  Çocuk Basketbol kategorimizde; Erkek ve Çocuk cinsiyetlerine özel tasarlanan Çocuk Basketbol modellerini, dilerseniz ayrı alt kategoriler olarak inceleyebilirsiniz. Dünyanın en kaliteli spor markaları; Nike, Adidas, Under Armour, Lescon ve Kinetix başta olmak üzere tanınmış markaların, yeni sezon Çocuk Basketbol modellerine ulaşabilirsiniz.

  Çocuk Basketbol kategorimizde; sizlere sunduğumuz kategorimizde; Günlük yaşamınızda kullanıma uygun ve Basketbol spor dallarında kullanılmak üzere tasarlanan yeni sezon Çocuk Basketbol ayakkabı modellerine de göz atabilirsiniz. Her spor dalında olduğu gibi Basketbolda da, doğru ayakkabı seçimi yapmak en başta yer alıyor. Baş döndürücü hamleler, devamlı hareket halinde olmak, ani durma gerektiren durumlar, yüksek atlamalar ve yanal hızlı hareketleri içeren Basketbol sporunda, yanlış ayakkabı seçmeniz halinde performansınızın olumsuz yönde etkileyeceği şüphesizdir.

  Çocuk Basketbol modellerini ise; Çocuk (3-8 Yaş) ve Genç (8-16 Yaş) olarak sınıflandırdığımızı göreceksiniz. Çocuk Basketbol, ürün gruplarını bu şekilde filtreleme yaparak, alışverişinizi kolaylaştırabileceksiniz. Çocuk Basketbol modellerini seçerken; destek veren tabanlar, dayanıklılık, kararlılık ve darbe emme özelliğini sunan, bu spora uygun teknolojilerle tasarlanan modelleri tercih etmenizi öneriyoruz.

  Ayak sağlığınızı koruyacak, performansınızı arttıracak, güvenle kullanabileceğiz bir Basketbol ayakkabısı, başarılı sayı ve hamleleri de beraberinde getireceğini unutmayın. Telesipariş için 0850 520 0205 numaramızı arayabilirsiniz. Ayrıca sitemiz üzerinden üye olarak da sipariş verebilirsiniz.

  Sipariş ödemenizi; kredi kartınız ile taksitli ya da tek çekim, kapıda nakit ödeme ya da banka havalesi şeklindeki 3 ödeme yönteminden uygun gördüğünüzü seçerek yapabilirsiniz. Ürünlerimiz paketleme öncesi, kontrol edildikten sonra kargoya verilmektedir.

  Sipariş yoğunluğuna ve ürün durumuna göre siparişiniz, 1 ile 5 iş günü arasında kargoya teslim edilmektedir. Kargoya teslimattan sonra cep telefonunuza Yurtiçi Kargo varış şubesi ve süreci sms / mail olarak gönderilmektedir.

  Verilerimize göre korayspor.com, 2017 yılında 33 milyon tüketici tarafından ziyaret edilmiş… Korayspor.com’ un bünyesindeki dünya markalarını, binlerce müşterisine güvenle ulaştırmış olması da dünya standartlarında mağazacılık ve hizmet anlayışıyla sunulduğunu göstermektedir.

  Korayspor.com’ da bulunan tüm ürünler fiyat rekabeti açısından, diğer birçok firma karşısında uygun ve dünya standartlarında kaliteli modelleri sunmaktadır…

  daha fazla gösterdaha az göster